Ga naar de homepage

Camping Le Rêve ***

Algemene gegevens

In Le Vigan, Lot vindt u de prachtige, kleinschalige Camping Le Rêve. U vindt hier gegarandeerd rust, ruimte en vrijheid. Kleinschalige camping biedt plaatsen met afbakening, met schaduw, zonder schaduw en met enige schaduw. Met ruim opgezette kampeerplaatsen is het mogelijk om op een rustieke en aangename wijze te kamperen. Het haastige leven maakt even plaats voor het beleven en genieten van natuur en rust. Op deze camping moet of hoeft u helemaal niets.

Toon meer

De camping hanteert voor uw huisdier(en) de volgende voorschriften:
- Hond(en) zijn in het laagseizoen (mits aangelijnd) toegestaan
- Hond(en) zijn in het hoogseizoen (mits aangelijnd) toegestaan

Voor de kampeerder die van een sportieve uitdaging houdt, biedt de camping onder andere verschillende fietsroutes. Op deze gastvrije, gemoedelijke camping heeft u lekker de ruimte en treft u een vriendelijke sfeer. Op dit terrein is een heerlijk of buitenzwembad aanwezig, wat wil je nog meer dan lekker verfrissende duik in het water? Op deze camping moet of hoeft u helemaal niets. Zelfs het koken kan een keer overgeslagen worden, want op de camping vindt u een snackbar en restaurant (kleine kaart). Op deze camping kunt u terecht voor Levensmiddelen-beperkt verkrijgbaar zodat uw kampeervakantie extra comfortabel wordt wanneer u daarvoor de camping niet hoeft te verlaten. Voor wie toch even contact wil zoeken met de buitenwereld, er is een wifipunt. Kortom, het kleinschalige en vriendelijke karakter maken deze camping een ideale plek voor een zorgeloze vakantie.

Ook te vinden in de ACSI Klein & Fijn Kamperen-app

Ook te vinden in de ACSI Klein & Fijn Kamperen-gids

Richtprijs € 24,90

Openingsperiode van camping + uw verblijfsperiode

maart 2018
ma di wo do vr za zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
april 2018
ma di wo do vr za zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
mei 2018
ma di wo do vr za zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
juni 2018
ma di wo do vr za zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
juli 2018
ma di wo do vr za zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
augustus 2018
ma di wo do vr za zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
september 2018
ma di wo do vr za zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
oktober 2018
ma di wo do vr za zo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
november 2018
ma di wo do vr za zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
december 2018
ma di wo do vr za zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

31 Camping geopend

31 Camping gesloten

31 Gekozen datum

Gedetailleerde informatie over de camping

R. Goossens
R. Goossens

Inspecteur Mevr. R. Goossens

De inspecteur is een medewerker van ACSI. Hij/zij inspecteert jaarlijks de camping aan de hand van een lijst van bijna 200 voorzieningen en andere aandachtspunten.
De ACSI-inspecteur werkt niet voor de camping. Heeft u graag campingbrochures of wilt u reserveren, dan verwijzen wij u graag naar de informatie-aanvraag of het reserveringsformulier.
Wellicht kunt u rechtstreeks contact opnemen met de camping.

U kunt de inspecteur wel benaderen voor extra informatie over de camping en directe omgeving. Mocht het u niet lukken om de inspecteur overdag telefonisch te bereiken, dan kunt u het beter aan het begin van de avond nog eens proberen, maar niet na 22.00 uur. In het weekend is de inspecteur alleen overdag bereikbaar.

Het telefoonnummer van de inspecteur die deze camping bezocht heeft vindt u onder 'Bel deze inspecteur'.

Bel deze inspecteur

Bel +32(0)476352275

Gemiddelde beoordeling: 8,5

Voeg een beoordeling toe
Sanitair
8,6
Personeel
8,6
Prijs-kwaliteitverhouding
8,6
Kindvriendelijkheid
8,6
Entertainment
7,1
Sportfaciliteiten
7,1
Zwembad
8,6
Eten en drinken
8,5
Omgeving
8,7

Klein, op deze camping in juni 2017

9,0

Deze beoordeling is als enquete afgenomen door onze inspecteur op de camping zelf.

C.P. Borg, op deze camping in juni 2015

8,3

Horsman, op deze camping in juni 2015

8,6

Kamstra, op deze camping in juli 2013

8,9

Zwinkels, op deze camping in juli 2013

8,7

H. Houwen, op deze camping in juni 2012

9,0

Deze beoordeling is als enquête afgenomen door onze inspecteur op de camping zelf.

Jan en Marja Geelhoed, op deze camping in september 2011

7,1

Reisgezelschap: Paren

Voor de 2e keer met de tent op de camping. Rustige caming in een erg mooie omgeving. Heerlijk zwembad. Vriendelijke eigenaren.
Maar we waren teleurgesteld dat het sanitair niet goed schoongehouden werd. Dat mag echt wel wat beter!
We hadden de tent op een mooie plek staan (uitzicht op het veld). Helaas waren deze plekken nogal oneffen cq beschadigd (door campers, caravans?). Hopelijk worden de kampeerplekken weer geëgaliseerd, zodat ook tenten er goed kunnen staan.

Borg, op deze camping in augustus 2011

8,7

Reisgezelschap: Gezin met kinderen, 4 - 12 jaar

Een prachtige camping. Zeer kindvriendelijk en geweldige gastvrije campingeigenaren. Een heerlijke camping om de zomervakantie door te brengen.

R. van Zwol, op deze camping in juli 2011

8,1

faes, op deze camping in juni 2011

8,6

Reisgezelschap: Paren

Zeer fraaie camping. De camping doet als park aan. Grote plaatsen. Goede kwaliteit sanitair dat zeer goed schoongehouden werd. Een middelgroot, maar in perfecte staat verkerend zwembad. De kantine heeft ook een (kleine) kaart. De kwaliteit van het eten is perfect. Zeer vriendelijke Nederlandse eigenaren die duidelijk tot doel hadden een zeer rustige parkachtige camping te creëren. Ondanks de wat langere toegangsroute die in slechte staat verkeert een absolute aanrader!

Algemene gegevens

Richtprijs 1
€ 24,90
Richtprijs 2
€ 34,50
Openingsperiode
21-04-2018 t/m 30-09-2018
Oppervlakte
10 ha
Hoogteligging
300m
Aantal toerplaatsen
50 (110 - 200m2)
Aantal huuraccommodaties
6
Camping geschikt voor gehandicapten
Ja

* Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!)

Populaire voorzieningen
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:105 m2
    • Verwarmd:ja
  • Caravan toegestaan
  • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
  • Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Tent toegestaan
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
Internet
  • WiFi-zone
Bij de receptie
  • Reserveren voor hoogseizoen aanbevolen
  • Gesproken talen op de receptie (in hoogseizoen)
    • talen:Duits | Engels | Frans | Nederlands
  • Receptie goed toegankelijk voor gehandicapten
Campingregels
  • Caravan toegestaan
    • Max. aantal:2
  • Tent toegestaan
    • Max. aantal:2
  • Bijzettentje toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Barbecue toegestaan
    • type BBQ:kolen | elektra | gas
Honden
    • Max. aantal:2
    • Max. aantal:2
Sanitair
  • Douches: warm water
  • Zittoiletten
  • Wastafels: warm water
  • Individuele wascabines: warm water
  • Toiletpapier aanwezig
  • Stortbak voor chemische toiletten
  • Babyroom
  • Wastafels: koud water
  • Douches: koud water
  • Individuele wascabines: koud water
  • Een douche (min.1,5mx1,5m) + toilet (min.1,65mx2,2m of 1,9mx1,9m)
  • Sanitaire voorzieningen voor gehandicapten in hetzelfde blok als voor overige kampeerders
  • Douchezitje / douchestoel (opklapbaar of verrijdbaar) ongeveer 48 cm hoog
  • Kraan zonder drukknop
  • Sanitair alleen geopend voor gehandicapten
Wassen, afwassen, koken
  • Afwasbakken: warm water
  • Wasmachine(s)
  • Droogtrommel(s)
  • Textielwasbakken: warm water
  • Afwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: koud water
Eten, drinken en levensmiddelen
  • Vers brood verkrijgbaar op de camping
  • Levensmiddelen: beperkt verkrijgbaar
  • Snackbar
  • Restaurant (kleine kaart)
    • periode:22-05/21-09
  • Bar
    • periode:22-05/21-09
  • Afhaalmaaltijden
  • Invriezen koelelementen
  • Kantine/restaurant gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
  • Kampwinkel/supermarkt gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
Te huur op of bij camping
  • Bungalows/chalets
    • aantal:4
  • Tenten
    • aantal:2
  • Koelkasten
Zwemmen
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:105 m2
    • Verwarmd:ja
  • Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
    • oppervlakte:80 m2
    • Verwarmd:ja
  • Ligweide
Voor kinderen
  • Speeltuin
    • oppervlakte:80 m2
    • Verwarmd:ja
  • Animatieprogramma: kinderen (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
    • talen:Frans | Nederlands
  • Recreatieruimte
  • Babyroom
Sport en spel
  • Tafeltennistafel
  • Multisportveld
  • Jeu de boulesbaan
  • Geocaching
Recreatie (volwassenen)
  • Fietsroutes bij de camping
    • zwaarte:licht | gemiddeld
  • Gemarkeerde wandelroutes bij de camping
    • zwaarte:licht | gemiddeld
  • Recreatieruimte
Bodem en beplanting
  • Plaatsen met enige schaduw
  • Afgebakende plaatsen
  • Plaatsen met veel schaduw
  • Grasland
  • Plaatsen zonder schaduw
  • Harde bodem
Ligging van de camping
  • Inkoopmogelijkheid
    • afstand:5 km
Voor camperaars
  • Kampeerauto toegestaan
  • Speciale voorzieningen voor kampeerauto's
Voorzieningen bij kampeerplaats
  • Watertappunt op/bij de plaats (max. 50m)
  • Ook geschikt voor caravans > 5,5m, exclusief dissel
  • Elektrische aansluiting mogelijk
    • Max. stroom:10 ampère | 6 ampère
  • Eurostekker (CEE) noodzakelijk
Diversen
  • Paden en wegen verlicht
  • Terrein bewaakt
  • Dag en nacht rustig
  • Eventuele deurdrangers niet te zwaar (3 à 4 kg druk)
Adres & Route

Wilt u camping Camping Le Rêve boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens.

  • Camping Le Rêve
    Revers
    46300 / Le Vigan
    Frankrijk

  • Download GPS-coördinaten
    Selecteer uw navigatiesysteem:

    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Google routeplanner
    Coördinaten:

    44°46'23"N 1°26'27"E
  • Vanaf A20, afslag 55 Souillac. D820 tot voorbij Payrac. Dan D673 richting Gourdon. Na ongeveer 1 km rechtsaf. Verder door borden aangegeven. Of vanaf D820 zuidkant, D673 borden volgen.

  • Let op! Sinds 13 juli 2015 is het voor veel Franse campings verboden om eigen wegwijzerborden te plaatsen. Het is verstandig om de GPS-coördinaten te gebruiken om de camping te vinden.

  • Contact

Toon op kaart
Laden
Het weer op deze camping

Weersverwachting

Di

22 / 05

Wo

23 / 05

Do

24 / 05

Vr

25 / 05

Za

26 / 05

Zo

27 / 05

Ma

28 / 05

Max. 23.5° 23.6° 25.2° 27.9° 28.6° 28.1° 25.6°
Min 12.3° 11.1° 12.2° 14.6° 15.4° 16.4° 16.1°
Neerslag 35% 20% 25% 10% 10% 15% 35%
Windrichting Z ZO ZO ZO ZO ZO ZO
Windkracht 2 2 2 2 3 3 2

Gemiddelde temperatuur

Klimaat

Relatieve vochtigheid Neerslagsom (mm) Zonne-uren
Jan. 84% 44 3
Feb. 80% 35 5
Mrt. 70% 53 6
Apr. 72% 110 6
Mei 72% 79 7
Jun. 70% 66 8
Jul. 72% 89 8
Aug. 72% 62 8
Sep. 76% 73 7
Okt. 83% 65 5
Nov. 88% 90 3
Dec. 86% 64 3
Weeronline
Informatieaanvraag

Klein en Fijn stuurt uw informatieaanvraag door naar "Camping Le Rêve".

Let op; u verstuurt een informatieaanvraag. U kunt niet direct reserveren middels dit formulier. U krijgt rechtstreeks contact met de camping en Klein en Fijn kan geen invloed uitoefenen op het verloop daarvan.

1 Informatieaanvraag Wat wilt u doen?
Stel uw vraag:
(in de taal van het land waar de camping ligt of in het Engels)
2 Uw gegevens

3 Uw aanvraag
In welke taal wilt u bij voorkeur een antwoord krijgen? Let op; het is mogelijk dat de camping niet aan dit verzoek kan voldoen.