Ga naar de homepage

Camping Les Chalets sur la Dordogne ***

Algemene gegevens
0 beoordelingen Schrijf beoordeling

In Girac, Lot vindt u de prachtige, kleinschalige Camping Les Chalets sur la Dordogne, gelegen aan een rivier/beek. U vindt hier gegarandeerd rust, ruimte en vrijheid. Kleinschalige camping biedt plaatsen met afbakening, met schaduw en met enige schaduw. Met ruim opgezette kampeerplaatsen is het mogelijk om op een rustieke en aangename wijze te kamperen. Op de camping heeft u lekker de ruimte. U kunt tijdens uw kampeervakantie lekker vertoeven op een zandstrand en een kiezelstrand. Het haastige leven maakt even plaats voor het beleven en genieten van natuur en rust. Op deze camping moet of hoeft u helemaal niets.

Toon meer

De camping hanteert voor uw huisdier(en) de volgende voorschriften:
- Hond(en) zijn in het laagseizoen (mits aangelijnd) toegestaan
- Hond(en) zijn in het hoogseizoen (mits aangelijnd) toegestaan

Op deze gastvrije, gemoedelijke camping heeft u lekker de ruimte en treft u een vriendelijke sfeer. Op dit terrein is een heerlijk of buitenzwembad aanwezig, wat wil je nog meer dan lekker verfrissende duik in het water? Geniet van de natuur. Deze camping ligt aan een aan een rivier/beek. Een perfecte plek voor de waterliefhebber. Op deze camping moet of hoeft u helemaal niets. Zelfs het koken kan een keer overgeslagen worden, want op de camping vindt u een snackbar en restaurant (kleine kaart). Omdat er niets gezelligers is dan met z’n allen rondom de barbecue ontbreekt op deze camping een Gemeenschappelijke barbecueplaats niet. Voor wie toch even contact wil zoeken met de buitenwereld, er is een wifipunt en op 80% van de camping kan men met de eigen laptop internetten. Kortom, het kleinschalige en vriendelijke karakter maken deze camping een ideale plek voor een zorgeloze vakantie.

  • Camping accepteert ACSI Club ID
    • Vervangend legitimatiebewijs

    • Geaccepteerd op bijna
      8.400 campings in Europa

    • Inclusief WA/BA-verzekering

    • Korting in de ACSI Webshop

    Hét meest voordelige Camping Carnet voor Europa

    Met ACSI Club ID houdt u uw paspoort veilig op zak. Bijna 8.400 ACSI-campings accepteren de kaart als vervangend identiteitsbewijs. Bovendien betaalt u altijd de laagste prijs voor producten in onze webshop. Ook bent u met ACSI Club ID automatisch WA/BA-verzekerd. Word lid en profiteer direct!

    Bestel direct

    Lees meer over ACSI Club ID

Campings in de omgeving

Gedetailleerde informatie over de camping

Beoordelingen (0)

Sanitair
9,0
Personeel
9,0
Prijs-kwaliteitverhouding
9,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Entertainment
8,0
Sportfaciliteiten
8,0
Zwembad
8,0
Eten en drinken
8,0
Omgeving
8,0
Deze camping heeft nog geen beoordelingen. Laat uw mening achter en maak kans op mooie prijzen.

Jaarlijks geïnspecteerd

"Vlak bij het dorpje Puybrun, aan de oever van de Dordogne. Schaduwrijke, rustige en ruime plaatsen in harmonie met de natuur. Restaurant met terras, barbecueruimte, bar, zwembad met nieuwe waterglijbaan, minigolf en strand langs de rivier. Racecircuit voor quads. Verhuur fietsen, kano's."

Inspecteur Dhr. - ACSI Int. Campinggids BV

De inspecteur is een medewerker van ACSI. Hij/zij inspecteert jaarlijks de camping aan de hand van een lijst van bijna 200 voorzieningen en andere aandachtspunten.
De ACSI-inspecteur werkt niet voor de camping. Heeft u graag campingbrochures of wilt u reserveren, dan verwijzen wij u graag naar de informatie-aanvraag of het reserveringsformulier.
Wellicht kunt u rechtstreeks contact opnemen met de camping.

U kunt de inspecteur wel benaderen voor extra informatie over de camping en directe omgeving. Mocht het u niet lukken om de inspecteur overdag telefonisch te bereiken, dan kunt u het beter aan het begin van de avond nog eens proberen, maar niet na 22.00 uur. In het weekend is de inspecteur alleen overdag bereikbaar.

Het telefoonnummer van de inspecteur die deze camping bezocht heeft vindt u onder 'Bel deze inspecteur'.

Bel deze inspecteur

Bel + 31 (0)488452055

Voorzieningen

Algemene gegevens

Richtprijs 1
€ 28,70
Richtprijs 2
€ 38,70
Openingsperiode *
10-04-2022 t/m 26-09-2022
Oppervlakte
2,5 ha
Hoogteligging
100m
Aantal toerplaatsen
40 (100 - 250m2)
Aantal camperplaatsen
27
Aantal vaste jaarplaatsen
10
Aantal huuraccommodaties
14
Camping geschikt voor mindervaliden
Ja

* De openingsperiode kan afwijken door de maatregelen rondom het coronavirus.

** Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!)

Populaire campingfaciliteiten
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:160 m2
    • periode:01-06/31-08
    • Verwarmd:ja
  • Caravan toegestaan
  • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
  • Stacaravans
    • aantal:11
  • Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Tent toegestaan
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
Internet
  • Mobiel netwerk
    • Type:4G
  • WiFi-zone
  • Wifi 80-100% dekking
Bij de receptie
  • Betalen met pinpas/Maestro mogelijk
  • Betalen met creditcard mogelijk
    • creditcard:visacard | mastercard
  • Reserveren voor hoogseizoen aanbevolen
  • Gesproken talen op de receptie (in hoogseizoen)
    • talen:Frans | Spaans | Engels
  • Receptie goed toegankelijk voor mindervaliden
Campingregels
  • Caravan toegestaan
    • Max. aantal:2
  • Tent toegestaan
    • Max. aantal:2
  • Bijzettentje toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Barbecue toegestaan
    • type BBQ:gas | kolen
Honden
    • Max. aantal:2
    • Max. aantal:2
Sanitair
  • Douches: warm water
  • Zittoiletten
  • Wastafels: warm water
  • Individuele wascabines: warm water
  • Stortbak voor chemische toiletten
  • Babyroom
  • Familiedouche
  • Individuele wascabines: koud water
  • Een douche (min.1,5mx1,5m) + toilet (min.1,65mx2,2m of 1,9mx1,9m)
  • Kantine/restaurant heeft toilet voor mindervaliden
Wassen, afwassen, koken
  • Afwasbakken: warm water
  • Wasmachine(s)
  • Droogtrommel(s)
  • Textielwasbakken: warm water
  • Afwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: koud water
  • Strijkgelegenheid
Eten, drinken en levensmiddelen
  • Vers brood verkrijgbaar op de camping
    • periode:01-07/31-08
  • Snackbar
    • periode:01-05/13-09
  • Restaurant (kleine kaart)
    • periode:01-06/31-08
  • Bar
    • periode:01-05/13-09
  • Afhaalmaaltijden
    • periode:01-05/13-09
  • Restaurant (met ruime keuze)
    • periode:01-06/31-08
  • Gemeenschappelijke barbecueplaats
  • Invriezen koelelementen
  • Koelijs verkrijgbaar
  • Kantine/restaurant gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
Te huur op of bij camping
  • Stacaravans
    • aantal:11
  • Bungalows/chalets
    • aantal:2
  • Tenten
    • aantal:1
  • Kajaks
  • Koelelementen
Zwemmen
  • Buitenzwembad
    • oppervlakte:160 m2
    • periode:01-06/31-08
    • Verwarmd:ja
  • Waterglijbaan (> 10 m)
  • Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
    • oppervlakte:15 m2
    • periode:01-06/31-08
    • Verwarmd:ja
Strand
  • Zandstrand
  • Kiezelstrand
Watersport en waterrecreatie
  • Visgelegenheid
  • Wildwatervaren/kajak/rafting
Voor kinderen
  • Waterglijbaan (> 10 m)
  • Speeltuin
    • oppervlakte:15 m2
    • periode:01-06/31-08
    • Verwarmd:ja
  • Enkele speeltoestellen
  • Babyroom
  • Trampoline
  • Speelautomaten
  • Minigolf
  • Geen animatieprogramma
Sport en spel
  • Tafeltennistafel
  • Multisportveld
  • Jeu de boulesbaan
  • Minigolf
  • Golfbaan op geringe afstand (max. 10 km)
    • afstand:10 km
    • aantal:18
  • Kano's
  • Kajaks
Recreatie (volwassenen)
  • Visgelegenheid
  • (Pool)biljart
  • Speelautomaten
Bodem en beplanting
  • Plaatsen met enige schaduw
  • Afgebakende plaatsen
  • Plaatsen met veel schaduw
  • Grasland
  • Zandbodem
Ligging van de camping
  • Gelegen aan rivier/beek (max. 0,1 km)
  • Inkoopmogelijkheid
    • afstand:1 km
Voor camperaars
  • Kampeerauto toegestaan
  • Speciale voorzieningen voor kampeerauto's
  • Speciale plaatsen voor kampeerauto's
    • Oppervlakte:50 m2
    • Aantal:27
  • Ook geschikt voor kampeerauto's > 8m en > 4 ton
  • Verharde plaatsen voor kampeerauto's
Voorzieningen bij kampeerplaats
  • Watertappunt op/bij de plaats (max. 50m)
  • Ook geschikt voor caravans > 5,5m, exclusief dissel
  • Elektrische aansluiting mogelijk
    • Max. stroom:6 ampère | 10 ampère
Mindervaliden
Diversen
  • Paden en wegen verlicht
  • Dag en nacht rustig

Het weer

Het weer op deze camping

Weersverwachting

Di

09 / 08

Wo

10 / 08

Do

11 / 08

Vr

12 / 08

Za

13 / 08

Zo

14 / 08

Ma

15 / 08

Max. 36.7° 38.3° 38.4° 38.1° 37° 31.1° 26.4°
Min 22.7° 15.2° 16.1° 18.1° 18.1° 19.9° 18.8°
Neerslag 5% 0% 0% 0% 5% 10% 85%
Windrichting NO NW NW NW NW W W
Windkracht 3 2 2 2 2 2 2

Klimaat

Relatieve vochtigheid Neerslagsom (mm) Zonne-uren
Jan. 85% 55 3
Feb. 80% 55 4
Mrt. 73% 58 5
Apr. 72% 64 6
Mei 73% 73 7
Jun. 66% 58 8
Jul. 66% 41 9
Aug. 68% 47 8
Sep. 70% 48 7
Okt. 78% 52 5
Nov. 84% 49 3
Dec. 86% 56 3

Gemiddelde temperatuur

Weeronline

Locatie

Toon op kaart
  • Camping Les Chalets sur la Dordogne
    Au Port
    46130 / Girac
    Frankrijk
  • Download GPS-coördinaten Selecteer uw navigatiesysteem:

    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Google routeplanner
    Coördinaten:
    44°55'9"N 1°48'10"E
  • A20 afslag 54, richting Martel/Bretenoux. Gelegen aan de D703. Iets buiten Puybrun richting Bretenoux. Camping ligt voorbij Bretenoux in de gemeente Girac.

Contact

Contact

Wilt u Camping Les Chalets sur la Dordogne boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens.

Contact

Neem contact op

Informatieaanvraag

Informatieaanvraag

Hieronder vindt u het contactformulier.

Uw aanvraag wordt doorgestuurd naar Camping Les Chalets sur la Dordogne. Alle verdere correspondentie zal rechtstreeks tussen u en de camping verlopen.

Na het invullen van het contactformulier ontvangt u een e-mail met een bevestigingslink. Om uw aanvraag definitief te maken verzoeken wij u op de link te klikken.

1 Informatieaanvraag Wat wilt u doen?
Stel uw vraag:
(in de taal van het land waar de camping ligt of in het Engels)
2 Uw gegevens

3 Uw aanvraag
In welke taal wilt u bij voorkeur een antwoord krijgen? Let op; het is mogelijk dat de camping niet aan dit verzoek kan voldoen.

Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne Camping Les Chalets sur la Dordogne

Ontvang leuke tips en aanbiedingen

Onze nieuwsbrief staat vol tips, nieuws, aanbiedingen van ACSI en advertenties van zorgvuldig geselecteerde partners. U ontvangt de nieuwsbrief maximaal 1 keer per week.

Uw gegevens zijn veilig en worden niet gedeeld met anderen

Camping echt open? Doe de Corona Camping Check  |  Blijf op de hoogte over kamperen in Corona-tijd