Ga naar de homepage

Camping Les Chalets sur la Dordogne ***

Algemene gegevens

In Bretenoux, Lot vindt u de prachtige, kleinschalige Camping Les Chalets sur la Dordogne, gelegen rivier/beek. U vindt hier gegarandeerd rust, ruimte en vrijheid. Kleinschalige camping biedt plaatsen met afbakening, met schaduw en met enige schaduw. Met ruim opgezette kampeerplaatsen is het mogelijk om op een rustieke en aangename wijze te kamperen. Op de camping heeft u lekker de ruimte. U kunt tijdens uw kampeervakantie lekker vertoeven op een zandstrand en een kiezelstrand. Het haastige leven maakt even plaats voor het beleven en genieten van natuur en rust. Op deze camping moet of hoeft u helemaal niets.

Toon meer

De camping hanteert voor uw huisdier(en) de volgende voorschriften:
- Hond(en) zijn in het laagseizoen (mits aangelijnd) toegestaan
- Hond(en) zijn in het hoogseizoen (mits aangelijnd) toegestaan

Op deze gastvrije, gemoedelijke camping heeft u lekker de ruimte en treft u een vriendelijke sfeer. Op dit terrein is een heerlijk verwarmd buitenzwembad of buitenzwembad aanwezig, wat wil je nog meer dan lekker verfrissende duik in het water? Geniet van de natuur. Deze camping ligt aan een rivier/beek. Een perfecte plek voor de waterliefhebber. Op deze camping moet of hoeft u helemaal niets. Zelfs het koken kan een keer overgeslagen worden, want op de camping vindt u een snackbar en restaurant (kleine kaart). Omdat er niets gezelligers is dan met z’n allen rondom de barbecue ontbreekt op deze camping een Gemeenschappelijke barbecueplaats niet. Voor wie toch even contact wil zoeken met de buitenwereld, de camping beschikt over één of meerdere computers met een internetverbinding en op 80% van de camping kan men met de eigen laptop internetten. Kortom, het kleinschalige en vriendelijke karakter maken deze camping een ideale plek voor een zorgeloze vakantie.

www.camping-chalet-sur-dordogne.com

Ook te vinden in de ACSI Klein & Fijn Kamperen-app

Ook te vinden in de ACSI Klein & Fijn Kamperen-gids

Richtprijs € 24,00

Openingsperiode van camping + uw verblijfsperiode

augustus 2017
ma di wo do vr za zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
september 2017
ma di wo do vr za zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
oktober 2017
ma di wo do vr za zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
november 2017
ma di wo do vr za zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
december 2017
ma di wo do vr za zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

31 Camping geopend

31 Camping gesloten

31 Gekozen datum

Gedetailleerde informatie over de camping

R. Goossens
R. Goossens

Inspecteur Mevr. R. Goossens

De inspecteur is een medewerker van ACSI. Hij/zij inspecteert jaarlijks de camping aan de hand van een lijst van bijna 200 voorzieningen en andere aandachtspunten.
De ACSI-inspecteur werkt niet voor de camping. Heeft u graag campingbrochures of wilt u reserveren, dan verwijzen wij u graag naar de informatie-aanvraag of het reserveringsformulier.
Wellicht kunt u rechtstreeks contact opnemen met de camping.

U kunt de inspecteur wel benaderen voor extra informatie over de camping en directe omgeving. Mocht het u niet lukken om de inspecteur overdag telefonisch te bereiken, dan kunt u het beter aan het begin van de avond nog eens proberen, maar niet na 22.00 uur. In het weekend is de inspecteur alleen overdag bereikbaar.

Het telefoonnummer van de inspecteur die deze camping bezocht heeft vindt u onder 'Bel deze inspecteur'.

Bel deze inspecteur

Bel +32(0)476352275

Gemiddelde beoordeling: 8,3

Voeg een beoordeling toe
Sanitair
8,7
Personeel
8,3
Prijs-kwaliteitverhouding
8,3
Kampeerplaats
8,7
Accommodatie
8,0
Kindvriendelijkheid
8,0
Entertainment
8,0
Sportfaciliteiten
8,0
Zwembad
8,0
Eten en drinken
8,3
Omgeving
8,0

Kramer, op deze camping in juni 2015

8,0

Deze beoordeling is als enquete afgenomen door onze inspecteur op de camping zelf.

Algemene gegevens

Richtprijs 1
€ 24,00
Richtprijs 2
€ 33,00
Openingsperiode
01-05-2017 t/m 30-09-2017
Oppervlakte
2,5 ha
Hoogteligging
100m
Aantal toerplaatsen
40 (100 - 110m2)
Aantal vaste jaarplaatsen
10
Aantal huuraccommodaties
14
Camping geschikt voor gehandicapten
Ja

* Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!).

Populaire voorzieningen
  • Buitenzwembad
    • verwarmd
    • oppervlakte:160 m2
    • periode:01-06/31-08
  • Caravan toegestaan
  • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
  • Stacaravans
    • aantal:10
  • Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Tent toegestaan
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
Internet
  • PC met internet
  • Wifi 80-100% dekking
Bij de receptie
  • Openingstijden receptie
    • Van - tot:09.00-20.00
  • Openingstijden slagboom
    • Van - tot:07.30-23.00
  • Betalen met pinpas/Maestro mogelijk
  • Betalen met creditcard mogelijk
    • creditcard:mastercard | visacard
  • Reserveren voor hoogseizoen aanbevolen
  • Gesproken talen op de receptie (in hoogseizoen)
    • talen:Engels | Spaans | Frans
Campingregels
  • Caravan toegestaan
    • Max. aantal:2
  • Tent toegestaan
    • Max. aantal:2
  • Bijzettentje toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Barbecue toegestaan
    • type BBQ:kolen | gas
Honden
    • Max. aantal:2
    • Max. aantal:2
Sanitair
  • Douches: warm water
  • Zittoiletten
  • Wastafels: warm water
  • Individuele wascabines: warm water
  • Stortbak voor chemische toiletten
  • Babyroom
  • Familiedouche
  • Individuele wascabines: koud water
  • Een douche (min.1,5mx1,5m) + toilet (min.1,65mx2,2m of 1,9mx1,9m)
  • Toilet-douche combinatie (min. 2,15mx2,15m)
Wassen, afwassen, koken
  • Afwasbakken: warm water
  • Wasmachine(s)
  • Droogtrommel(s)
  • Textielwasbakken: warm water
  • Afwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: koud water
  • Strijkgelegenheid
Eten drinken en levensmiddelen
  • Vers brood verkrijgbaar op de camping
    • periode:01-07/31-08
  • Snackbar
  • Restaurant (kleine kaart)
    • periode:01-06/31-08
  • Bar
  • Afhaalmaaltijden
  • Restaurant (met ruime keuze)
    • periode:01-06/31-08
  • Gemeenschappelijke barbecueplaats
  • Invriezen koelelementen
  • Koelijs verkrijgbaar
  • Kantine/restaurant gelijkvloers of bereikbaar via hellingbaan
Te huur op of bij camping
  • Stacaravans
    • aantal:10
  • Bungalows/chalets
    • aantal:3
  • Tenten
    • aantal:1
  • Koelelementen
Zwemmen
  • Buitenzwembad
    • verwarmd
    • oppervlakte:160 m2
    • periode:01-06/31-08
  • Waterglijbaan (> 10 m)
  • Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
    • verwarmd
    • oppervlakte:15 m2
    • periode:15-05/30-09
  • Ligweide
Strand
  • Zandstrand
  • Kiezelstrand
Watersport en waterrecreatie
  • Visgelegenheid
  • Wildwatervaren/kajak/rafting
Voor kinderen
  • Waterglijbaan (> 10 m)
  • Speeltuin
    • verwarmd
    • oppervlakte:15 m2
    • periode:15-05/30-09
  • Enkele speeltoestellen
  • Babyroom
  • Trampoline
  • Speelautomaten
  • Geen animatieprogramma
Sport en spel
  • Tafeltennistafel
  • Multisportveld
  • Jeu de boulesbaan
  • Golfbaan op geringe afstand (max. 10 km)
    • aantal:18
Recreatie (volwassenen)
  • Visgelegenheid
  • (Pool)biljart
  • Speelautomaten
Bodem en beplanting
  • Plaatsen met enige schaduw
  • Afgebakende plaatsen
  • Plaatsen met veel schaduw
  • Grasland
  • Zandbodem
Ligging van de camping
  • Gelegen aan rivier/beek (max. 0,1 km)
  • Inkoopmogelijkheid
    • afstand:1 km
Voor camperaars
  • Kampeerauto toegestaan
  • Speciale voorzieningen voor kampeerauto's
  • Ook geschikt voor kampeerauto's > 8m en > 4 ton
    • lengte:11
Voorzieningen bij kampeerplaats
  • Watertappunt op/bij de plaats (max. 50m)
  • Ook geschikt voor caravans > 5,5m, exclusief dissel
  • Elektrische aansluiting mogelijk
    • Max. stroom:6 ampère
Diversen
  • Paden en wegen verlicht
  • Dag en nacht rustig
Adres & Route

Wilt u camping Camping Les Chalets sur la Dordogne boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens of via de website van de camping

  • Camping Les Chalets sur la Dordogne
    Girac Pont de Puybrun
    46130 / Bretenoux
    Frankrijk

  • Download GPS-coördinaten
    Selecteer uw navigatiesysteem:

    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Google routeplanner
    Coördinaten:

    44°55'10"N 1°48'10"E
  • A20 afslag 54, richting Martel/Bretenoux. Gelegen aan de D703. Iets buiten Puybrun richting Bretenoux.

  • Let op! Sinds 13 juli 2015 is het voor veel Franse campings verboden om eigen wegwijzerborden te plaatsen. Het is verstandig om de GPS-coördinaten te gebruiken om de camping te vinden.

  • Contact

  • www.camping-chalet-sur-dordogne.com

Toon op kaart
Laden
Het weer op deze camping

Weersverwachting

Za

21 / 10

Zo

22 / 10

Ma

23 / 10

Di

24 / 10

Wo

25 / 10

Do

26 / 10

Vr

27 / 10

Max. 16.7° 13.4° 15.7° 20.4° 24.1° 24.5° 23.5°
Min 9.8° 8.8° 7.9° 10° 9.1° 8.5°
Neerslag 90% 60% 20% 15% 5% 5% 5%
Windrichting W W W N O O N
Windkracht 2 2 2 2 2 2 2

Gemiddelde temperatuur

Klimaat

Relatieve vochtigheid Neerslagsom (mm) Zonne-uren
Jan. 84% 44 3
Feb. 80% 35 5
Mrt. 70% 53 6
Apr. 72% 110 6
Mei 72% 79 7
Jun. 70% 66 8
Jul. 72% 89 8
Aug. 72% 62 8
Sep. 76% 73 7
Okt. 83% 65 5
Nov. 88% 90 3
Dec. 86% 64 3
Weeronline
Informatieaanvraag

Klein en Fijn stuurt uw informatieaanvraag door naar "Camping Les Chalets sur la Dordogne".

Let op; u verstuurt een informatieaanvraag. U kunt niet direct reserveren middels dit formulier. U krijgt rechtstreeks contact met de camping en Klein en Fijn kan geen invloed uitoefenen op het verloop daarvan.

1 Informatieaanvraag Wat wilt u doen?
Stel uw vraag:
(in de taal van het land waar de camping ligt of in het Engels)
2 Uw gegevens

3 Uw aanvraag
In welke taal wilt u bij voorkeur een antwoord krijgen? Let op; het is mogelijk dat de camping niet aan dit verzoek kan voldoen.