Ga naar de homepage

Camping Floiras ***

Algemene gegevens

In Anglars-Juillac, Lot vindt u de prachtige, kleinschalige Camping Floiras, gelegen rivier/beek. U vindt hier gegarandeerd rust, ruimte en vrijheid. Kleinschalige camping biedt plaatsen met schaduw en met enige schaduw. Met ruim opgezette kampeerplaatsen is het mogelijk om op een rustieke en aangename wijze te kamperen. Het haastige leven maakt even plaats voor het beleven en genieten van natuur en rust. Op deze camping moet of hoeft u helemaal niets.

Toon meer

De camping hanteert voor uw huisdier(en) de volgende voorschriften:
- Hond(en) zijn in het laagseizoen (mits aangelijnd) toegestaan
- Hond(en) zijn in het hoogseizoen (mits aangelijnd) toegestaan

Voor de kampeerder die van een sportieve uitdaging houdt, biedt de camping onder andere verschillende fietsroutes. Op deze gastvrije, gemoedelijke camping heeft u lekker de ruimte en treft u een vriendelijke sfeer. Geniet van de natuur. Deze camping ligt aan een rivier/beek. Een perfecte plek voor de waterliefhebber. Op deze camping moet of hoeft u helemaal niets. Zelfs het koken kan een keer overgeslagen worden, want op de camping vindt u een restaurant (kleine kaart). Voor wie toch even contact wil zoeken met de buitenwereld, er is een wifipunt en op 80% van de camping kan men met de eigen laptop internetten. Kortom, het kleinschalige en vriendelijke karakter maken deze camping een ideale plek voor een zorgeloze vakantie.

Ook te vinden in de ACSI Klein & Fijn Kamperen-app

Ook te vinden in de ACSI Klein & Fijn Kamperen-gids

Richtprijs € 29,50

Openingsperiode van camping + uw verblijfsperiode

oktober 2017
ma di wo do vr za zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
november 2017
ma di wo do vr za zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
december 2017
ma di wo do vr za zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

31 Camping geopend

31 Camping gesloten

31 Gekozen datum

Gedetailleerde informatie over de camping

D.L.H. Boone
D.L.H. Boone

Inspecteur Dhr. D.L.H. Boone

De inspecteur is een medewerker van ACSI. Hij/zij inspecteert jaarlijks de camping aan de hand van een lijst van bijna 200 voorzieningen en andere aandachtspunten.
De ACSI-inspecteur werkt niet voor de camping. Heeft u graag campingbrochures of wilt u reserveren, dan verwijzen wij u graag naar de informatie-aanvraag of het reserveringsformulier.
Wellicht kunt u rechtstreeks contact opnemen met de camping.

U kunt de inspecteur wel benaderen voor extra informatie over de camping en directe omgeving. Mocht het u niet lukken om de inspecteur overdag telefonisch te bereiken, dan kunt u het beter aan het begin van de avond nog eens proberen, maar niet na 22.00 uur. In het weekend is de inspecteur alleen overdag bereikbaar.

Het telefoonnummer van de inspecteur die deze camping bezocht heeft vindt u onder 'Bel deze inspecteur'.

Bel deze inspecteur

Bel +32(0)34579074

Gemiddelde beoordeling: 8,4

Voeg een beoordeling toe
Sanitair
8,2
Personeel
8,5
Prijs-kwaliteitverhouding
8,6
Kindvriendelijkheid
7,4
Entertainment
7,2
Sportfaciliteiten
7,9
Zwembad
6,8
Eten en drinken
8,6
Omgeving
8,7

Jaap Riemens, op deze camping in juni 2015

8,0

Reisgezelschap: Paren

Fantastische plek, kleine rustige camping met enorm leuke beheerders. Erik en Susan zijn echt super, ze doen er alles aan je verblijf tot een succes te maken. Heerlijk zwemmen in de rivier, een kano of fiets huren, een drankje op het terras, dit alles maakt deze camping fantastisch. geen zin om te koken? De camping heeft een bescheiden kaart, Susan is een echte hobbykok en dat merk je. Heerlijk gegeten en ze schenken ook goede lokale wijnen. Voor ons een camping om terug te komen en vooral Erik en Susan maken het echt een van de beste campings waar we ooit hebben gestaan.

van der Tak, op deze camping in juli 2013

8,9

Deze beoordeling is als enquete afgenomen door onze inspecteur op de camping zelf.

Michel Blessing, op deze camping in juli 2012

8,8

Reisgezelschap: Paren

Prima stek om bij te komen van de hectiek. Aardige en behulpzame eigenaren. Veel te doen in de omgeving.
Kom er zeker terug!

Anette Storimans, op deze camping in mei 2012

8,0

Reisgezelschap: Paren

In het voorjaar weer op deze camping geweest. Was weer net \\\"thuiskomen\\\". Week lang genoten op een mooi plekje. Gaan in september weer terug.

Lagerweij, op deze camping in september 2011

9,0

Reisgezelschap: Paren

Geweldige camping! Met super aardige eigenaren.
Wij gaan op zeker volgend jaar terug ;-))

Majeni, op deze camping in juli 2011

8,9

Reisgezelschap: Gezin met kinderen, 12 - 18 jaar

Wij komen hier al jaren en het is hier heerlijk kamperen, hele ruime plaatsen en rust! De eigenaren zijn zéér vriendelijk en heel behulpzaam, elke dag vers gebakken brood en voor maaltijden kun je hier ook terecht. Het eten van Susan is echt een aanrader! De kinderen die hier komen vervelen zich nooit, er zijn altijd wel leeftijdsgenootjes om mee te spelen en je kunt hier heerlijk zwemmen, vissen en kanovaren. Als je een camping zoekt met clubmed vertier moet je hier echt niet zijn. Volgend jaar zijn we hier weer!

Claartje, op deze camping in juli 2011

7,1

Prachtige camping met helaas vreselijke eigenaren. Vooral hij is niet kindvriendelijk en weet niet hoe hij met klanten om moet gaan. Hij komt zeer depressief over. Ze zijn beiden niet hartelijk en geven geen gevoel van welkom. Voor kinderen boven de 12 is er ook niets te beleven. Wij gaan hier nooit meer naar terug!

Algemene gegevens

Richtprijs 1
€ 29,50
Richtprijs 2
€ 39,50
Openingsperiode
01-05-2017 t/m 30-09-2017
Oppervlakte
1 ha
Hoogteligging
100m
Aantal toerplaatsen
25 (140 - 240m2)
Aantal huuraccommodaties
2
Camping geschikt voor gehandicapten
Ja

* Vetgedrukte voorzieningen zijn niet bij de overnachtingsprijs inbegrepen. Hiervoor moet dus extra betaald worden. (Dit betekent niet dat de niet-vetgedrukte voorzieningen gratis zijn!).

Populaire voorzieningen
  • Caravan toegestaan
  • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
  • Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
  • Tent toegestaan
  • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
    • Max. aantal:2
Internet
  • WiFi-zone
    • wifi-zone gratis
  • Wifi 80-100% dekking
    • wifi 80-100% dekking gratis
Bij de receptie
  • Openingstijden receptie
    • Van - tot:09.00-21.30
  • Betalen met creditcard mogelijk
    • creditcard:mastercard | visacard
  • Reserveren voor hoogseizoen aanbevolen
  • Gesproken talen op de receptie (in hoogseizoen)
    • talen:Duits | Engels | Frans | Nederlands
Campingregels
  • Caravan toegestaan
    • Max. aantal:2
  • Tent toegestaan
    • Max. aantal:2
  • Bijzettentje toegestaan
  • Kampeerauto toegestaan
  • Barbecue toegestaan
    • type BBQ:kolen | elektra | gas
  • Meebrengen eigen boot toegestaan
Honden
    • Max. aantal:2
    • Max. aantal:2
Sanitair
  • Douches: warm water
  • Zittoiletten
  • Wastafels: warm water
  • Individuele wascabines: warm water
  • Stortbak voor chemische toiletten
  • Wastafels: koud water
  • Douches: koud water
  • Individuele wascabines: koud water
  • Toilet-douche combinatie (min. 2,15mx2,15m)
Wassen, afwassen, koken
  • Afwasbakken: warm water
  • Wasmachine(s)
  • Droogtrommel(s)
  • Afwasbakken: koud water
  • Textielwasbakken: koud water
Eten drinken en levensmiddelen
  • Vers brood verkrijgbaar op de camping
  • Restaurant (kleine kaart)
  • Bar
  • Pizzeria
  • Ruilmogelijkheid gasflessen
  • Invriezen koelelementen
Te huur op of bij camping
  • Koelkasten
  • Fietsen
  • Mountainbikes
  • Kano's
  • Kajaks
  • Motorboten
  • Lodgetent zonder sanitair
Zwemmen
  • Zwemmen in rivier/beek (max. 0,1 km)
  • Ligweide
Watersport en waterrecreatie
  • Visgelegenheid
  • Aanlegsteiger/boei
Voor kinderen
  • Enkele speeltoestellen
  • Geen animatieprogramma
Sport en spel
  • Tafeltennistafel
  • Multisportveld
  • Jeu de boulesbaan
  • Paardrijden
  • Ponyrijden
Recreatie (volwassenen)
  • Visgelegenheid
  • Fietsroutes bij de camping
    • zwaarte:gemiddeld
Bodem en beplanting
  • Plaatsen met enige schaduw
  • Plaatsen met veel schaduw
  • Grasland
  • Zandbodem
Ligging van de camping
  • Gelegen aan rivier/beek (max. 0,1 km)
  • Inkoopmogelijkheid
    • afstand:3 km
Voor camperaars
  • Kampeerauto toegestaan
Voorzieningen bij kampeerplaats
  • Watertappunt op/bij de plaats (max. 50m)
  • Ook geschikt voor caravans > 5,5m, exclusief dissel
  • Elektrische aansluiting mogelijk
    • Max. stroom:10 ampère
  • Eurostekker (CEE) noodzakelijk
Diversen
  • Paden en wegen verlicht
  • Dag en nacht rustig
  • Tijdelijke plaatsen buiten de camping zonder stroom
    • aantal:2
Adres & Route

Wilt u camping Camping Floiras boeken of meer informatie? Dat kan middels onderstaande gegevens.

  • Camping Floiras

    46140 / Anglars/Juillac
    Frankrijk

  • Download GPS-coördinaten
    Selecteer uw navigatiesysteem:

    • TomTom (ov2)
    • Garmin (gpx)
    • CSV
  • Google routeplanner
    Coördinaten:

    44°28'33"N 1°11'56"E
  • De D811van Cahors naar Fumel. Bij Castelfranc linksaf de brug over de Lot. Neem de D8 rechtsaf. De camping ligt 4 km verderop.

  • Let op! Sinds 13 juli 2015 is het voor veel Franse campings verboden om eigen wegwijzerborden te plaatsen. Het is verstandig om de GPS-coördinaten te gebruiken om de camping te vinden.

  • Contact

Toon op kaart
Laden
Het weer op deze camping

Weersverwachting

Ma

11 / 12

Di

12 / 12

Wo

13 / 12

Do

14 / 12

Vr

15 / 12

Za

16 / 12

Zo

17 / 12

Max. 12.2° 7.8° 12.3° 9.2° 7.5°
Min 9.6° 3.4° 0.4° 6.3° 7.3° 2.1°
Neerslag 90% 25% 70% 90% 85% 40% 50%
Windrichting Z W Z ZW W NW NW
Windkracht 3 2 2 3 3 2 2

Gemiddelde temperatuur

Klimaat

Relatieve vochtigheid Neerslagsom (mm) Zonne-uren
Jan. 84% 44 3
Feb. 80% 35 5
Mrt. 70% 53 6
Apr. 72% 110 6
Mei 72% 79 7
Jun. 70% 66 8
Jul. 72% 89 8
Aug. 72% 62 8
Sep. 76% 73 7
Okt. 83% 65 5
Nov. 88% 90 3
Dec. 86% 64 3
Weeronline
Informatieaanvraag

Klein en Fijn stuurt uw informatieaanvraag door naar "Camping Floiras".

Let op; u verstuurt een informatieaanvraag. U kunt niet direct reserveren middels dit formulier. U krijgt rechtstreeks contact met de camping en Klein en Fijn kan geen invloed uitoefenen op het verloop daarvan.

1 Informatieaanvraag Wat wilt u doen?
Stel uw vraag:
(in de taal van het land waar de camping ligt of in het Engels)
2 Uw gegevens

3 Uw aanvraag
In welke taal wilt u bij voorkeur een antwoord krijgen? Let op; het is mogelijk dat de camping niet aan dit verzoek kan voldoen.